top of page

Často kladené otázky

 • Kontraindikace
  - Těhotenství a kojení - Užívání antibiotik (vysadit alespoň 14 dní před zákrokem) - Chronické onemocnění – např. cukrovka, štítná žláza – po konzultaci s lékařem - Po chemoterapii – nejdříve po 6 měsících od ukončení léčby
 • Musím mít připravený konkrétní obrázek?
  Ne, stačí, když mi svoji představu co nejpodrobněji popíšete. Podle toho potom navrhuji konkrétní originální design. Obrázky, které mi můžete poslat slouží pro inspiraci, nekopíruji.
 • Existují místa, která netetuješ?"
  Pokud se nejedná o permanentní makeup, tak určitě ne obličej, dále pak dlaně, chodidla, podpaží a intimní partie. Pak jsou místa, která tetuji nerada, protože tam inkoust často vypadává, špatně se na takovém místě pracuje apod. A to jsou uši, místo za ušima, hrany chodidel a také oblíbená vnitřní strana zápěstí. Tyto místa většinou odmítám.
 • Tetuješ i večer a o víkendu?
  O víkendu nepracuji. Večerní termíny už také nedávám. Chápu, že je příjemné jít na tetování až po práci a nemuset si brát dovolenou. Tohle je však zase moje práce a začínat v 18h je risk po více stranách. Tělo je po celém dni unavené, tetování je více bolestivé a sezení se tím prodlužuje. Obrázek budete s největší pravděpodobností nosit celý život, proto je dobré jeho aplikaci věnovat čas a péči.
 • Děláš cover upy? Potřebuju svoje staré tetování zjemnit
  Vždycky záleží na konkrétním obrázku, který je lepší vidět naživo. Zakrytí menších vybledlých tetování se nebráním. Je dobré však pamatovat, že výsledek bude vždy větší, než původní. Doporučuji začínat s překrýváním až po zásahu laseru.
 • Líbí se mi tvoje tetování, vytetuješ mi tento barevný akvarelový obrázek?"
  Bohužel ne. Moje galerie je i mým portfoliem. Styl, kterým pracuji je jemná tenká linka. Akvarel, neotraditional nebo třeba trash tattoo vám určitě vytetuje někdo, kdo se tímto stylem zabývá.
 • Jaká je min. cena? A proč je tetování tak drahé?
  Minimální cena je 1500,- Cena pak roste s velikostí a složitostí konkrétního motivu. Dalším aspektem je i umístění. Je velký rozdíl tetovat na předloktí a tetovat např.na žebrech, kde se tělo neustále hýbe a je citlivější. Cena vždy zahrnuje i použitý materiál, kterého není málo. Vše se snažím používat ekologické a cruelty friendly. A ani likvidace odpadu, hlavně jehel, není zadarmo.
bottom of page